ПОДАННЯ ТЕЗ

Шановні колеги, якщо у вашій практиці зустрічалися цікаві клінічні випадки, рідкісні захворювання, або нестандартне їх перебіг, якщо ви учасник фундаментального або клінічного дослідження волосся і ви хотіли б поділитися своїми спостереженнями з колегами - запрошуємо вас подати тези для участі в Конгресі.

Кращі випадки будуть включені в наукову програму Конгресу, в секцію "Випадки з практики" або у вигляді стендової доповіді (постер-презентація).

МОЛОДИМ СПЕЦИАЛІСТАМ

До уваги молодих фахівців - традиційний тревел-грант від UHRS на участь у Всесвітньому конгресі дослідження волосся!

Ваша теза може подарувати вам шанс отримати тревел-грант на відвідування 11-го Всесвітнього конгресу дослідження. Українське товариство дослідження волосся надає тревел-грант для участі в WCHR2019, який відбудеться в Барселоні, Іспанія з 24 по 27 квітня в 2019 році. Метою присудження грантів є заохочення молодих лікарів зі східної Європи і Азіатського регіону, які надали тези для стендової доповіді.

Грант на поїздку на Всесвітній конгрес дослідження волосся також розігрується серед усіх поданих тез, але обов'язковою умовою є вік автора до 35 років. Українським молодим фахівцям (студентам, ординаторам, вченим- початківцям і лікарям) наполегливо рекомендується подати заявку. Для членів UHRS передбачений пріоритетний розподіл грантів. При присудженні гранту основну роль відіграватимуть тези, прийняті організаторами зустрічі.

Рішення про надання гранту буде розглядатися радою UHRS і членами Міжнародного наукового комітету, про який буде оголошено заздалегідь. Інформація буде оголошена на офіційному сайті UHRS і відправлена ​​на вказану вами електронну пошту.

Заявки на грант від UHRS на участь в конгресі приймаються до 30 листопада 2018 року. Будь ласка, підготуйте і подайте свої заявки завчасно.

темы тезисов

 • 01 Трихоскопічна діагностика.
 • 02 Гістопатологія захворювань волосся та шкіри голови.
 • 03 Гніздова алопеція.
 • 04 Андрогенетічена алопеція.
 • 05 Рубцові форми втрати волосся.
 • 06 Триходисплазія і гіпотрихоз.
 • 07 Хвороби скальпа.
 • 08 Регенерація волосяних фолікулів і стовбурові клітини.
 • 09 Іммунобіологія волосяного фолікула.
 • 10 Старіння волосяного фолікула.
 • 11 Гормональна регуляція розвитку волосся.
 • 12 Генетичний аспект захворювань волосся.
 • 13 Нові методи лікування і відновлення волосся.

Науковий комітет оголошує прийом тез від експертів в сфері вивчення біології волосся, захворювань волосся і шкіри голови і клінічної практики. Зверніть увагу, що приймаються роботи, подані в електронному вигляді. Будь ласка, відсилайте свої тези за адресою: ukrhrs@gmail.com

Теза має бути написана російською мовою шрифтом Times New Roman 11 точок з одинарним міжрядковим інтервалом. Файл в форматі MS Word має містити прізвище автора. При подачі кількох тез одним автором за прізвищем автора має йти відповідний номер. Прохання вказувати тип доповіді: усна або стендова. Остаточне рішення про форму подання прийме Науковий комітет. Цінність тези буде оцінюватися радою UHRS і членами Міжнародного наукового комітету, рішення про яке буде оголошено на зазначену вами електронну пошту.

Закінчення подачі тез: 30.11.2018 року.

ВИМОГИ
ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Теза має бути написана російською мовою шрифтом Times New Roman 11 точок з одинарним міжрядковим інтервалом.

Тема - жирним шрифтом прописними літерами.

З нового рядка перерахування імен авторів через кому (ініціали, розділені крапкою, потім пробіл і прізвище, кома і наступне ім'я, якщо необхідно).

Ім'я автора, який виступає з доповіддю, має бути підкреслено. Не додавайте наукові звання (наприклад, проф., Д-р і т д.).

Порожній рядок.

Текст тези з нового рядка без відступів. Теза має бути змістовною та відповідати науковим вимогам. Вона повинна складатися з таких частин: вступна частина, цілі, методи, результати, висновки (без назв частин). Не можуть використовуватися таблиці і малюнки. Розмір тексту не повинен перевищує 2500 символів (з пробілами), містити посилань.

Новий рядок з назвою установи відповідального учасника. Місто, поштовий індекс і країна. Адреса електронної пошти відповідального учасника.

Зверніть увагу

Для постер-сесії відбираються всі тези відповідні заявленій вище тематиці. Для секції "Випадки з практики" (усна доповідь) відбір проводиться тільки з тез, що описують конкретний клінічний випадок.

ВИМОГИ
ДО ОФОРМЛЕННЯ СТЕНДОВОЇ ДОПОВІДІ

Розмір (макс): 900 мм (Ш) х 1200 мм (В) (формат А0)

Орієнтація: вертикальна

Назва доповіді, ім'я авторів та приналежність до організації вказуються у верхній частині.

Зміст доповіді повинен бути наочним і зрозумілим без усного пояснення.

Зміст вашого стендової доповіді повинен відповідати інформації, включеної до ваших тез.

Доповідь має бути такою, щоб її можна було читати з відстані 1 м.

Як правило, текст найкраще виглядає на білому тлі.

Шрифт стендової доповіді повинен бути досить великим для зручності читання.

Для зручності читання рекомендується використовувати мінімальний розмір шрифту 28 точок при максимальному обсязі доповіді в 600 слів.

Чіткі схеми, формули, графіки, діаграми і зображення передають сенс доступніше, ніж ущільнений текст.

Використовуйте прийнятні і сумісні кольори шрифтів, фонів і графічних зображень, передбачте вільний простір між словами, розділами і малюнками.

Стендові доповіді повинні бути зроблені з паперу з можливістю кріплення на двосторонній скотч.

Зверніть увагу

Для кожної стендової доповіді буде виділено стенд під номером, відповідним номеру доповіді. Доповідачі мають вчасно та самостійно встановлювати і знімати плакати. Під час представлення стендових доповідей доповідачам слід перебувати перед зазначеним стендом для обговорення експонованих матеріалів з учасниками конференції і відповідей на їхні запитання.

ГРАФІК

Будемо вдячні за дотримання графіка, наведеного нижче.

РОЗСТАНОВКА

стендових доповідей

9 лютого

до 830

ПОДАННЯ

стендових доповідей

9 лютого

1300 - 1400

ДЕМОНТАЖ

стендових доповідей

10 лютого

до 1630

Відправляти такі документи за адресою

ukrhrs@gmail.com

У листі вказати

Ім'я, адреса та контактні дані (e-mail).

Копія представлених тез.

Коротке резюме.

Короткий лист (200 слів), що пояснює, чому заявник має право на такий грант.

Рекомендаційний лист від керівника кандидата.