ОГЛЯД ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА КОНГРЕСУ

Структура Конгресу UHRS 2019 наслідує традиції проведення зустрічей Європейських та Всесвітніх конгресів з дослідження волосся і включатиме наукові доповіді, пленарні засідання, практичні семінари, сателітні симпозіуми, участь пацієнтських громадських організацій, також заплановані презентації стендових доповідей і публікації тез. 

УНІКАЛЬНА ОСОБЛИВІСТЬ - ТРІХОСКОПІЧЕСКІЙ КУРС

Унікальною особливістю наукової програми Конгресу UHRS 2019 є проведення трихоскопічного курсу від творців Всесвітнього товариства трихоскопіі (WTS) - професора Лідії Рудницької (Польща), професора Антонелли Тості (США), доктора Родріго Пірмеса (Бразилія) і доктора Даніеля Сігала (Мексика). Учасники зможуть навчитися трихоскопіі у авторів цієї методики. В ході трихоскопічного курсу запланований Workshop, який проведе почтківець цього діагностичного напрямку професор Антонелла Тості. У делегатів нашого Конгресу буде можливість побачити і навчиться практичного алгоритму проведення трихоскопіі.

ІСТОРИЧНА ПОДІЯ В СФЕРІ ТРИХОЛОГІЇ

До дат проведення Конгресу ми приурочили історичну подію в сфері трихології - видання російськомовної версії Атласу з трихоскопіі (Atlas of Trichoscopy), 2012 випуску, під редакцією професора Лідії Рудницької (Lidia Rudnicka) всесвітньо відомого видавництва Springer. Подарунком для всіх учасників UHRS2019 стане презентація російськомовного видання Атласу з трихоскопіі з автограф-сесією.

ТОП ТЕМА ДРУГОГО ДНЯ

Топ-тема другого дня присвячена регенеративним технологіям в трихології. Сучасними сферами досліджень і майбутніми методами терапевтичного впливу є стовбурові клітини фолікулярного походження, а також технології культивування тканин волосяного фолікула. Ключовий спікер другого дня UHRS2019 - професор Руї Олівейра Суарес (Португалія). Його пленарна доповідь буде присвячена сучасним можливостям в регенерації волосся. Будуть висвітлені методики використання аутологічних клітин в трихології, досягненням біологів і генетиків з моделювання неогенеза фолікула і новаторським методам в трихофармакологіі, що сприяє фолікулярній регенерації.

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З КРИТИЧНИМИ СТАНАМИ ВОЛОССЯ

Окрема сесія буде присвячена соціальній адаптації пацієнтів з критичними станами волосся. Будуть надані практичні рекомендації в роботі тандему психолога, трихотерапевта і фахівців з хірургічного відновлення волосся, а також сучасні новаторські методи естетичної корекції трихопатологій. В рамках Конгресу планується унікальний сателіт від всесвітньо відомого лідера-виробника волосяних протезів Cesare Rogazzi (Італія) з використання системи заміщення волосся, призначеної для пацієнтів, у яких лікування на сучасному етапі не ефективне. Естетичний трихолог продовжить Workshop з триіхопігментаціі від фахівця з реконструктивної хірургії волосся Джамілі Пулатової (Узбекистан). У практичному семінарі будуть презентовані авторські алгоритми поєднаних методів трихотерапіі, трансплантації та трихопігментаціі волосся.

СЕСІЯ ДЛЯ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

І, традиційно, в науковій програмі Конгресу UHRS 2019 передбачена сесія для молодих фахівців. Якщо у вашій практиці зустрічалися цікаві клінічні випадки, рідкісні захворювання, або нестандартний їх перебіг, якщо ви учасник фундаментального або клінічного дослідження волосся і ви хотіли б поділитися своїми спостереженнями з колегами - запрошуємо вас подати тези для участі в Конгресі. Українське товариство дослідження волосся надає 1 тревел-гранти для участі в WCHR2019, який відбудеться в Барселоні, Іспанія, з 24 по 27 квітня в 2019 році. Тревел-гранти, а також призи і нагороди будуть вручені на церемонії закриття Конгресу.

ГАЛА ВЕЧЕРЯ

Увечері, 9 лютого, ми запрошуємо наших делегатів на урочисту вечерю, яка відбудеться в самому серці столиці. Нас зустрічає ресторан «Липський» насолодитися українському гостинністю і неповторністю національної кухні в атмосфері старовинного Києва!